Close

لطفاً جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و یا سفارش محصول با 
واحد مهندسی فروش شرکت آترا
تماس حاصل فرمائید .
کانال های ارتباطی :
 4 - 56231142 : Phone(
4Fax : 56233036
 Mail : info@atra.ir*

info@atra.ir|
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵  |
              
درباره ما
شرکت آترا با تکیه بر 22 سال فعالیت مستمر مدیران خود در زمینه بومی سازی و رفع نیاز صنایع به ماشین آلات و سیستم های حرارتی فعالیت می نماید . طراحان شرکت با استفاده از تجارب دسته بندی شده خود و استفاده از تکنولوژی روز همکاران خارجی خود ، ضمن بهره گیری از دانش اساتید دانشگاه ،مشاوران صاحب نظر ،پروژه های زیادی را به بهره برداری رسانیده و دستگاه های متعددی را برای داخل و خارج از کشور تولید نموده اند.
فعالیت در جهت دستیابی به تکنولوژی های جدید و بهینه سازی و ارتقاء سطح کیفی تولیدات جهت صادرات ، در سرلوحه سیاست های شرکت قرار داشته و دریافت" دیپلم افتخار و تندیس طلایی کیفیت اروپا '' در سی و پنجمین همایش بین المللی سال 2007 در کشور فرانسه موید بازتاب گسترده و برون مرزی این فعالیت میباشد .
اطلاعات و گزیده دستگاه هایی که در دسترس قرار گرفته ، گوشه ای از فعالیت های شرکت در گستره وسیع صنعت حرارت می باشد ، سعادت پذیرایی و کارشناسی نزدیک از تولیدات شرکت را از ما دریغ نفرمایید .
Loading the player ...
خط عملیات حرارتی کپسول های CNG
یکی از شاخصه های اساسی جهت دستیابی به استانداردهای بالا برای کپسول های CNG نحوه صحیح عملیات حرارتی محصول میباشد . ادامه مطلب >>
دانلود کاتالوگ
شما می توانید کاتالوگ جدیدترین محصولات ما را در این قسمت مشاهدهکنید ودر صورت تمایل دانلود نمایید.
 
شرکت آترا کلیه تولیدات خود را جهت اطمینان خریدار از صحت کارکرد ، به مدت یکسال گارانتی نموده و به مدت 10 سال پشتیبانی سیستم های نصب شده بر روی آن را ،عهده دار می گردد .
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آترا حرارت سازان می باشد